שתפו בפייסבוק

צייצו בטוויטר

19058 חברים במועדון הקוסמים

משחקים ואינטרקטיב

ארבעת השודדים

הקסם הזה מתאים במיוחד למופעים לילדים, ובגלל סיפור הרקע, בנים יהנו ממנו עוד יותר.

ארבעת השודדים

זה קסם קלפים מפליא בפשטותו שארוג בתוך סיפור על ארבעה שודדים נמלטים. ארבעת הנסיכים שבחפיסת הקלפים הם השודדים שבאורח פלא קופצים ממקומות שונים בתוך החפיסה לתחילתה. הקסם הזה מתאים במיוחד למופעים לילדים, ובגלל סיפור הרקע, בנים יהנו ממנו עוד יותר.

אביזרים:

חפיסת קלפים רגילה.

הכנה:

1. הוצא את ארבעת הנסיכים שבחפיסה והנח אותם בתחילת החפיסה (כשפני כל הקלפים מטה).
2. הוצא ארבעה קלפים אחרים והנח אותם מעל הנסיכים.

על הבמה:

1. התחל לספר לקהל את הסיפור על ארבעת השודדים החמקנים שבורחים מכל בית כלא בו הם נאסרים. כדי שהמופע יהיה מבדר יותר ובכדי שהקהל יתעסק בסיפור ולא ישים לב לידיים שלך, תבל את הסיפור בפרטים מצחיקים. בזמן שאתה מספר, הרם את שמונת הקלפים הראשונים בחבילה (ארבעת הנסיכים וארבעת הקלפים האחרים), כשארבעת הנסיכים פרושים לקהל כמניפה, ואילו ארבעת הקלפים האחרים מוסתרים מאחורי הנסיך הקרוב ביותר אליך. זו הנקודה המכריעה בקסם: לא משנה מה, אסור שהקהל יבחין שבידך קלפים נוספים.
2. סגור את מניפת הקלפים שבידך (בזהירות, שלא יתגלו הקלפים החבויים!) והנח אותה בתחילת החפיסה.
3. ספר לקהל שהשודד הראשון ברח באישון ליל, וכל מה שהשומרים מצאו היה כותונת האסיר שלו תלויה על אחד העצים. הרם את הקלף העליון בחפיסה (הקהל חושב שהוא נסיך, אבל הוא, כמובן, אחד מארבעת הקלפים החבויים) והכנס אותו למקום אקראי בחפיסה. כשאתה עושה זאת, חשוב מאוד שהקהל לא יראה את החלק הקדמי של הקלף.
4. המשך לספר, הפעם על השודד השני שחפר מנהרה אל מחוץ לחומות הכלא. הרם את הקלף הבא בחפיסה והכנס גם אותו למקום אקראי, בעוד אתה מספר לקהל שהשומרים שניסו לרדוף אחריו נתקעו במנהרה הצרה.
5. כך תספר גם על השודד השלישי שהתחפש לשומר ויצא מן הכלא בשער הראשי ועל השודד הרביעי שגרם לשומרים לרוץ אחריו עד שעלה הבוקר, בעוד אתה מעביר את שני הקלפים הנוספים בתורם אל מקומות אקראיים במרכז החפיסה. בשלב הזה ארבעת הנסיכים אמורים להיות ארבעת הקלפים העליונים בחפיסה.
6. "כמה ימים לאחר מכן", תספר לקהל "שיחק לשומרים המזל, והם מצאו את ארבעת השודדים מבלים יחד." טפח על החפיסה במקל הקסמים שלך, והרם את ארבעת הקלפים הראשונים, (שהפעם הם באמת ארבעת הנסיכים) קלף אחד בכל פעם, כשאתה מרים כל אחד לעיני הקהל.

סיפורי הבריחה שכתובים כאן הם כמובן רק הצעה שלנו – תוכל לתבל את הקסם בסיפורים משוגעים משלך על השודדים המופלאים. כמו שאמרתי, סיפורי שודדים חביבים בעיקר על ילדים בנים, ולכן אפשר גם להחליף את כל סיפור המסגרת של הקסם. במקרה של קהל של ילדות, אפשר להשתמש בארבע המלכות במקום בארבעת הנסיכים ולספר על פיות שגדלו ביחד ונלקחו בשבי – כל אחת למקום אחר. במקרה כזה מספרים איך כל פיה נלכדה, או על המקום אליו לקחו אותה, ובסוף הסיפור איך ארבע הפיות מתאחדות וחוזרות ליער (תחילת החפיסה).
התראה
חדשות האתר
וידאו חשף: הקוסם לא ביצע מעשה מגונה בילדה
סרט וידאו שצילם אביה של ילדה, ואמור היה להוכיח כי בוצע בה מעשה מגונה על ידי קוסם שהופיע בפניה, גרם לשופט להחליט כי לא ביצע את המיוחס לו, לכאורה. שופט בית משפט המחוזי בתל אביב, ציון קאפח, קבע היום (א') כי הסרטון "מכרסם באופן משמעותי ביותר ואף בלשון המעטה באירוע בו נטען המעשה המגונה עד כדי איון האירוע לחלוטין".
קורס חדש בקורס קסמים מקצועי
זיגי הקוסם, אלוף ישראל לשנת 2012 מלמד קסמים באתר מועדון הקוסמים. לפרטים נוספים לחץ כאן
מחירים חדשים בחנות קסמים של האתר
הורדנו את המחירים של המוצרים, היכנסו לחנות הקסמים ותופתעו בעצמכם.
מועדון הקסמים הישראלי
האתר נפתח מחדש!!!
ללא תשלום - ללא תשלום 
עזרו לנו לפרסם את האתר ברשת החברתית שלכם
כתבות קסמים

מתענינים בקסמים?
למגוון כתבות בנושא קסמים לחץ כאן.

יניב לוי הקוסם

לחצו כאן לאתר הבית של יניב הקוסם.