שתפו בפייסבוק

צייצו בטוויטר

19058 חברים במועדון הקוסמים

משחקים ואינטרקטיב

האם גם אתה יכול להיות באמת קוסם?

המשמעות של להיות קוסם היא לגרום לאנשים להאמין שאתה עושה את הבלתי אפשרי

האם גם אתה יכול להיות באמת קוסם?

המשמעות של להיות קוסם היא לגרום לאנשים להאמין שאתה עושה את הבלתי אפשרי. ודאי שאינך יכול לעשות את הבלתי אפשרי באמת, אבל בעזרת שלושת כללי הברזל של הקוסמים תוכל לגרום לאנשים להאמין שאתה יכול. אז כן, גם אתה יכול להיות קוסם! הכנס ולמד כיצד...

הקסמים שאנחנו מבצעים במופעים מטרתם לשעשע, לבדר ולאתגר אנשים לחשוב, ממש כמו חידה טובה. במהלך המופע הקוסם מעמיד פנים שהוא עושה את הבלתי אפשרי, למרות שכל הקהל יודע בצורה זו או אחרת שהוא משתמש במגוון של טריקים כדי להציג את הקסם. את הטריקים האלה בדרך כלל לא קשה לבצע, חלקם אפילו מתרחשים כמעט מעצמם, רק מהצורה בה אתה מחזיק, מכופף או מקפל את האביזר. החלק האחר דורש מיומנות מסוימת, בדרך כלל זריזות ידיים, אבל מיומנות כשמה כן היא, תוצר ישיר של אימון בלבד - עם זמן פנוי והמון נחישות כל אחד יכול לרכוש אותה.
אם כך, מהם שלושת כללי הברזל המפורסמים? כמובן שלכל קוסם יש כללים משלו, וכלל שקוסם אחד ידגול בו, השני ישלול מכל וכל, אבל על שלושת הכללים האלו יש הסכמה מלאה.
1. לעולם אל תגלה איך עשית את הקסם.
2. תתאמן, תתאמן, ואז תתאמן עוד קצת.
3. לעולם אל תחזור על קסם.

1. לעולם אל תגלה איך עשית את הקסם:
לקוסמים יש מעין אמנת כבוד בלתי כתובה שאומרת שלא מגלים את הסוד שמאחורי הקסם. אם אתה מגלה לאנשים איך קסם נעשה, הם יבינו כמה קל ופשוט הוא היה וירגישו מבוכה שהם הולכו שולל על ידי משהו כל כך ברור מאליו. עמוק בלב כולם יודעים שאנשים לא יכולים לבצע קסמים, אבל זה כיף להעמיד פנים שזה יכול להיות אפשרי, ממש כמו שכיף להעמיד פנים שהעלילה בסרט מדע בדיוני אפשרית, או שהפיה באמת יצרה לסינדרלה כרכרה מדלעת. זו ממש המהות של הקסם – הכיף שבהעמדת הפנים. אם אתה רוצה שהקהל יהנה, אל תגלה את הסוד.

2. תתאמן, תתאמן, ואז תתאמן עוד קצת:
זה מה שכל הקוסמים עושים, ואם אתה רוצה להיות קוסם, זה מה שגם אתה תעשה. אף אחד לא נולד עם מקל קסמים ביד, ולכן כולם חייבים להתאמן די להציג מופע אמין ואיכותי. תתאמן בכל הזדמנות שיש לך. הרבה אימונים קצרים יעילים יותר ממעט אימונים ארוכים.

3. לעולם על תחזור על קסם:
או לפחות אל תחזור על אותו הקסם לאותו קהל באותו יום. הקהל שלך ידע מה קורה בסיום ולכן יבחן אותך ואת הקסם טוב יותר, בחיפוש אחר הטריק. בפעם השניה לא תוכל להעמיד פנים שתנועה מסוימת היא מקרית, והיעילות של אמצעי הסחת הדעת תרד עד כמעט כלום. אם מישהו אומר "תעשה את זה שוב", תוכל להראות קסם נוסף עם חבלים/קלפים/מטבעות/... אחרי זמן מה אנשים ישכחו את פרטי הקסם ותוכל לבצע אותו שוב.

מה למדנו כאן? הדבר הכי חשוב הוא שכל אחד יכול להיות קוסם אם הוא רק רוצה מספיק. כדי לגרום לאנשים להאמין שאתה מסוגל לעשות את הבלתי אפשרי, הצמד לשלושת כללי הברזל של הקוסמים: לעולם אל תגלה את הסוד שמאחורי הקסם, התאמן ככל שתוכל, מתי שרק תוכל, ולעולם אל תחזור על קסם בפני אותו קהל באותו היום. עכשיו, כשאתה כבר יודע את מה שהכי חשוב נוכל רק לומר: ברוך הבא לעולם האשליות של הקסמים...
התראה
חדשות האתר
וידאו חשף: הקוסם לא ביצע מעשה מגונה בילדה
סרט וידאו שצילם אביה של ילדה, ואמור היה להוכיח כי בוצע בה מעשה מגונה על ידי קוסם שהופיע בפניה, גרם לשופט להחליט כי לא ביצע את המיוחס לו, לכאורה. שופט בית משפט המחוזי בתל אביב, ציון קאפח, קבע היום (א') כי הסרטון "מכרסם באופן משמעותי ביותר ואף בלשון המעטה באירוע בו נטען המעשה המגונה עד כדי איון האירוע לחלוטין".
קורס חדש בקורס קסמים מקצועי
זיגי הקוסם, אלוף ישראל לשנת 2012 מלמד קסמים באתר מועדון הקוסמים. לפרטים נוספים לחץ כאן
מחירים חדשים בחנות קסמים של האתר
הורדנו את המחירים של המוצרים, היכנסו לחנות הקסמים ותופתעו בעצמכם.
מועדון הקסמים הישראלי
האתר נפתח מחדש!!!
ללא תשלום - ללא תשלום 
עזרו לנו לפרסם את האתר ברשת החברתית שלכם
כתבות קסמים

מתענינים בקסמים?
למגוון כתבות בנושא קסמים לחץ כאן.

יניב לוי הקוסם

לחצו כאן לאתר הבית של יניב הקוסם.