שתפו בפייסבוק

צייצו בטוויטר

19058 חברים במועדון הקוסמים

משחקים ואינטרקטיב

גג שטוח, גג עגול

כל שתזדקק לו הוא חבילת קלפים רגילה אחת.

גג שטוח, גג עגול

קסם קלפים פשוט שבעזרת הכנה מעטה מאפשר לך להשוויץ בכישורי טלפתיה. אחרי אימון שיגרום לך להבדיל במהירות בין שני סוגי קלפים, תוכל לדעת מהו הקלף שהוציאו שני אנשים מחבילת קלפים, גם אם יערבבו אותם ככל שירצו. כל שתזדקק לו הוא חבילת קלפים רגילה אחת.

הכנה:
במקרה הזה ההכנה היא רק אימון. חלק את החבילה לשתיים – קלפים שלמספר או לאות שלהם גג שטוח או חד (1, 7, (Jוקלפים שלמספר או לאות שלהם גג עגול (2, Q). בצורה הזו ניתן למיין את כל הקלפים:
העגולים: 2, 3, 6, 8, 9, 10, Q
השטוחים: 1, 4, 5, 7, J, K
(נסיך מסומן ב-J, מלכה ב-Q, מלך ב-K ואס ב-A או ב-1, שבין כך וכך הוא חד. במקרה המיוחד של קלף מספר 10, אנחנו החלטנו שיש לו גג עגול, אבל באותה מידה הוא יכול להיות חד, תלוי בהחלטתך.)
חלק את הקלפים בצורה הזו שוב ושוב עד שתוכל למיין כך חבילה לשתיים, בצורה שתראה אקראית מול הקהל.

על הבמה:
1. מיין את חבילת הקלפים לשניים – בעלי גג שטוח (או חד) ובעלי גג עגול. אם התאמנת מספיק, תוכל לעשות זאת כלאחר יד, כאילו זו חלוקה אקראית.
2. הזמן שני מתנדבים לבמה ואמור להם שהם הולכים לבצע את הקסם בעצמם. תן לכל אחד מהם חצי מחבילת הקלפים – לאחד את בעלי הגג השטוח (או החד) ולשני את בעלי הגג העגול.
3. בקש מכל מתנדב לקחת קלף אחד מהחבילה של המתנדב השני, להראות אותו לקהל ולשנן אותו היטב.
4. אמור לכל אחד להכניס את הקלף שלקח מחברו לתוך החבילה שלו, ולערבב היטב. בזמן שהמתנדבים מחליפים קלפים ומראים אותם לקהל, תוכל אתה להיות גם בצד השני של החדר, להגברת האמינות.
5. בקש משני המתנדבים לפרוס את חצי החבילה שלהם על השולחן. במצב הזה תוכל להבחין בקלות בקלף יוצא הדופן בכל חצי חבילה. אחרי שהבחנת בו תוכל להעמיד פנים שאתה מרגיש איזה קלף זה כשאתה מעביר את היד מעליהם, או כך: "אני מרגיש... קלף גבוה, המממ... מלוכה.. שחור, צעיר... נסיך תלתן!"


קדימה לאימונים, ובהצלחה!


התראה
חדשות האתר
וידאו חשף: הקוסם לא ביצע מעשה מגונה בילדה
סרט וידאו שצילם אביה של ילדה, ואמור היה להוכיח כי בוצע בה מעשה מגונה על ידי קוסם שהופיע בפניה, גרם לשופט להחליט כי לא ביצע את המיוחס לו, לכאורה. שופט בית משפט המחוזי בתל אביב, ציון קאפח, קבע היום (א') כי הסרטון "מכרסם באופן משמעותי ביותר ואף בלשון המעטה באירוע בו נטען המעשה המגונה עד כדי איון האירוע לחלוטין".
קורס חדש בקורס קסמים מקצועי
זיגי הקוסם, אלוף ישראל לשנת 2012 מלמד קסמים באתר מועדון הקוסמים. לפרטים נוספים לחץ כאן
מחירים חדשים בחנות קסמים של האתר
הורדנו את המחירים של המוצרים, היכנסו לחנות הקסמים ותופתעו בעצמכם.
מועדון הקסמים הישראלי
האתר נפתח מחדש!!!
ללא תשלום - ללא תשלום 
עזרו לנו לפרסם את האתר ברשת החברתית שלכם
כתבות קסמים

מתענינים בקסמים?
למגוון כתבות בנושא קסמים לחץ כאן.

יניב לוי הקוסם

לחצו כאן לאתר הבית של יניב הקוסם.